Poděkování dárcům

Děkujeme paní Lence Kratinové, která nás v letošním roce podpořila finančním darem ve výši 5 000 Kč. Této podpory si velice vážíme a za dar jsme moc vděční.
14. 4. 2023

 

Děkujeme panu Ing. Vladimíru Gergelovi z městské čtvrti Braník za dar oblečení. Dar je určen pro naše klienty, kteří si jistě rádi oživí svůj stávající šatník novým doplňkem.
29. 3. 2023

 

Děkujeme společnosti Christeyns, s.r.o. za finanční dar ve výši 12 000 Kč. Velmi si Vašeho upřímného činu v této nelehké době ceníme.
16. 1. 2023

 

Děkujeme společnosti Kaufland Česká republika v.o.s. za darování zdravotnických prostředků a osobních ochraných pomůcek. Pro naše klienty a zaměstnance jsme obdrželi 8.000 ks antigenních testů a 8.008 ks respirátorů v celkové hodnotě 307.849,20 Kč.
13. 1. 2023

 

Děkujeme rodině Nováčkových za poskytnutí daru domacích bio jablíček od Karlštejna. Rodina Nováčkových je tradičním dárcem tohoto přirozeného zdroje vitamínů pro naše klienty.
9. 1. 2023

 

Děkujeme zaměstnancům společnosti Billa, spol. s r.o., prodejna Praha- Florenc, za koupi relaxačního masážního křesla, které pořídili pro klienty našeho Domova v rámci projektu Ježíškova vnoučata.
21. 12. 2022

 

Děkujeme panu Václavu Smetanovi, který nám již opakovaně předal finanční dar v hodnotě 5 000 Kč. Této podpory si velice vážíme a za dar jsme moc vděční.
14. 12. 2022

 

Děkujeme společnosti L´Oréal Česká republika s.r.o. za dárky pro zaměstnance Domova, které je velmi potěšily a zpříjemnily jim den.
14. 12. 2022

 

Děkujeme projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Naši klienti si mohli splnit své vánoční přání, která jim následně plní Ježíškova vnoučata. Jedná se o laskavé lidi, kteří mají dobré srdce, touhu pomáhat a plnit přání těm, kteří to potřebují.
9. 12. 2022 

 

Děkujeme Vietnamsko – Českému Laskavému Domovu za dar balíčků se slanými a sladkými pochutinami a s drogistickým zbožím pro naše klienty. 
6. 12. 2022

 

Děkujeme zaměstnancům společnosti  L´Oréal Česká republika s.r.o. za obdarování klientů mikulášskou nadílkou, dle jejich přání. Balíčky byly předány našim klientům, kteří měli velikou radost.
1. 12. 2022

 

Opětovně děkujeme společnosti Hotel Olšanka, s.r.o. za dar 675 kg vyřazeného prádla. Poděkování hlavně patří řediteli, panu Ing. Martinu Gerstmanovi, který je naším dlouholetým příznivcem a také paní Vladimíře Marešové, provozní hotelu, která se aktivně ujala organizačních věcí. Vyřazené prádlo u nás najde využití pro jednorázovou potřebu.
24. 11. 2022

 

Děkujeme panu Petru Osmíkovi ze Strašnic za dar invalidního vozíku. Na vozíku provedeme základní údržbu a budeme jej využívat při provozu na jednotlivých stanicích. Dar pana Osmíka tak přispěje ke spokojenosti našich klientů.
1. 9. 2022

 

Děkujeme panu Miroslavu Zouzalovi za dar inkontinentních pomůcek pro naše klienty. Konkrétně se jedná o 12 balení natahovacích kalhotek. Hygienické pomůcky využijeme při péči o naše klienty.
4. 7. 2022

 

Děkujeme společnosti Hotel Olšanka, s.r.o. za dar 800 kg vyřazeného prádla. Poděkování patří managementu hotelu, konkrétně generálnímu řediteli Ing. Martinu Gerstmanovi a také provozní hotelu paní Vladimíře Marešové. Vyřazené prádlo u nás najde využití pro jednorázovou potřebu.
16. 6. 2022

 

Děkujeme za finanční příspěvek na realizaci projektu „Zahradničení v domovech pro seniory“. Projekt je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata.
8. 6. 2022

 

Děkujeme paní Heleně Mazouchové, DiS., vrchní referentce Finančního úřadu pro hlavní město Prahu, územní pracoviště pro Prahu 4, za zajištění a předání daru v podobě dámských inkontinečních navlékacích kalhotek SENI.
23. 5. 2022

 

Děkujeme společnosti S & D Pharma CZ, spol. s r.o., za dar 288 ks vitamínu D3 DeVit Forte. Vitamíny byly předány všem zaměstnancům a klientům Domova.
25. 3. 2022

 

Děkujeme společnosti MaxPharma servis s.r.o., česká obchodní společnost, za dar vitamínových přípravků. Vitamíny byly předány všem zaměstnancům a klientům Domova.
8. 2. 2022

 

Děkujeme paní Květoslavě Marešové  za darované zdravotnické pomůcky pro klienty našeho Domova. Tyto pomůcky velmi ocení klienti při běžných denních činnostech v rámci sebeobsluhy a budou i velkým „pomocníkem” personálu při poskytování ošetřovatelské péče.
4. 2. 2022 

 

Děkujeme pánům Ing. Ladislavu Nykodýmovi, Ing. Jiřímu Nykodýmovi a Milanu Nykodýmovi, kteří rukou společnou a nerozdílnou darovali, jménem zesnulé Růženy Nykodýmové, finanční dar 20.000 Kč.
24. 1. 2022

 

Děkujeme žákům druhého stupně Základní školy Angel – Praha 12 Modřany za ručně vyrobené vánoční ozdoby pro klienty Domova. Žáci společně s ředitelem poseděli a dozvěděli se několik informací o provozu Domova.
22. 12. 2021

 

Děkujeme zaměstnancům společnosti  L´Oréal Česká republika s.r.o. za obdarování klientů vánočními dárky dle jejich přání.
20. 12. 2021

 

Děkujeme dětem ze Základní školy Nepomucká – Praha 5 Košíře za 2 budky a 2 kg krmení pro ptáčky naší zahrady. Děti zároveň klientům zazpívaly v zahradě Domova krásné vánoční koledy.
17. 12. 2021

 

Děkujeme paní Ing. et Ing. Janě Berkové, ředitelce odboru médií a marketingu MHMP, za zajištění a předání daru v podobě vánočních výrobků. Hl. m. Praha podpořila odkoupením tohoto vánočního zboží prodejce, kteří za běžných okolností prodávají své produkty na vánočních trzích.
16. 12. 2021

 

Děkujeme panu Václavu Smetanovi z Libuše za finanční dar 5.000 Kč. Peněžní prostředky uložíme na rezervním fondu a postupně je využijeme na úhradu aktivizačních činností, které přispějí ke spokojenosti našich klientů.
15. 12. 2021

 

Děkujeme Vietnamsko – Českému Laskavému Domovu a Společenství Vietnamsko – České vzájemné spolupráce za dar balíčků s mini čokoládou, několika trvanlivých koláčů a velkého množství drogistického zboží. Hygienické pomůcky využijeme při koupání a další péči o naše klienty.
14. 12. 2021

 

Děkujeme Vazební věznici Praha Ruzyně objekt Velké přílepy- věznice pro odsouzené ženy, za dar 13 sklenic domácího, přírodního a krásně zlatavého medu. Dar osobně doručili plukovník Mgr. Petr Křížek a major Ing. Klára Mužíková, se kterými jsme si udělali několik fotek a pohovořili o životě. Med najde využití ve stravovacím úseku. Rádi přisladíme čaj našim klientům.
14. 12. 2021

 

Děkujeme za zprostředkování a organizační zajištění předání daru paní Haně Snohové, projektové manažerce MHMP. Darované časopisy, propisky, hrnečky, atd. byly předány našim klientům, kteří měli velikou radost.
8. 12. 2021

 

Opětovně děkujeme společnosti Hotel Olšanka, s.r.o. za dar 800 kg vyřazeného prádla. Poděkování hlavně patří řediteli, panu Ing. Martinu Gerstmanovi, který je naším dlouholetým příznivcem a také paní Vladimíře Marešové, provozní hotelu, která se aktivně ujala organizačních věcí. Vyřazené prádlo u nás najde využití pro jednorázovou potřebu
30. 11. 2021

 

Děkujeme společnosti Česká lékárna holding, a.s. za finanční dar a věcný dar 7 kusů drobných lékařských přístrojů, tonometrů, teploměrů včetně inhalátoru. Této podpory si velice vážíme a za dary jsme moc vděční.
27. 9. 2021

 

Děkujeme žákům ZŠ U Krčského lesa za jejich tvorbu a iniciativu. Děti se rozhodly potěšit seniory a namalovaly jim přáníčka, která doplnily texty, které samy psaly. 
28. 6. 2021

 

Děkujeme Rádiu Blaník a společnosti Florea Holland s.r.o  za překrásný pugét růží, kombinace oranžové a rudé barvy byla přímo okouzlující. Růže udělaly radost všem zaměstnancům Domova.
14. 6. 2021

 

Děkujeme Tereze Kohoutové ze společnosti NEJ DENT s.r.o. za darované zubní pasty Paradont. Zubní pasty jsme rozdělili na jednotlivé stanice a staniční sestry zajistí, aby byly předány klientům.
27. 5. 2021

 

Děkujeme společnosti Boogie Films s.r.o., konkrétně jednatelce paní Daniele Kašpar za darované měkoučké a hřejivé fleecové deky pro naše klienty a 50l
Anti-Covid dezinfekce. Velké poděkování si zaslouží i pan Milan Kubíček, který vše ochotně zařídil a pracuje v uvedené firmě na pozici office managera.
21. 5. 2021

 

Děkujeme senátorovi prof. Jiřímu Drahošovi, od kterého jsme opět obdrželi dar 336 ks respirátorů, které byly vyrobeny společností GOOD MASK s.r.o. na tchajwanských strojích v ČR. 
13. 5. 2021

 

Děkujeme pizzerii Raketou za 5 kusů výborné pizzy, kterou jsme obdrželi k Mezinárodnímu dni sester.
12. 5. 2021

 

Děkujeme Nadačnímu fondu Úsměv Seniorům, konkrétně předsedkyni správní rady a zakladatelce paní Barboře Boháčkové, od které jsme obdrželi dar pro náš Domov v podobě čistících a dezinfekčních prostředků Domestos.
5. 5. 2021

 

Děkujeme eventové agentuře Autentika, od které jsme obdrželi dar v podobě 40 ks velikonočních balíků. Balíčky budou využity pro tvorbu jarní výzdoby s klienty.
15. 4. 2021

 

Děkujeme za podporu a milou návštěvu senátorovi prof. Jiřímu Drahošovi. Při jeho návštěvě u nás v Domově nám osobně předal dar 400ks respirátorů, které byly vyrobeny společností GOOD MASK s.r.o. na tchajwanských strojích v ČR. Darované respirátory jsme rozdali našim klientům, kteří byli velmi potěšeni. 
7. 4. 2021

 

Děkujeme za dar od společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s. za dar 392 ks GS Vitaminu C pro naše klienty. Vážíme si jejich podpory v této nelehké době. 
18. 3. 2021

 

Děkujeme opět společnosti HP Inc. Czech Republic s.r.o. za všechny dary pro naše klienty. Svými dárky pro klienty, od kosmetických přípravků po hygienické pomůcky (včetně osušek, ručníků) nám celý tým společnosti vyjadřuje podporu v tomto nelehkém období. Velmi si vážíme jejich pomoci po celou dobu pandemie Covid -19.
1. 3. 2021

 

Děkujeme společnosti HP Inc. Czech Republic s.r.o. za všechny dary pro naše klienty i zaměstnance, především paní Olze Mullen, která se obětavě ujala celé organizace.  Svou ochotu nám pomoci vyjadřují už od prvních dní jarní pandemie, od látkových roušek, kosmetiky pro klienty až vánoční dobroty pro personál. Velké díky si zaslouží i za zakoupení speciálního polohovacího křesla pro imobilní klienty, které využíváme pro imobilní klienty, kteří by jinak neměli možnost opustit své lůžko.
29. 1. 2021 

 

Děkujeme Národnímu divadlu, konkrétně paní Ivetě Sojkové za dar pro naše klienty ve formě kalendářů s jevištní tématikou. Paní Sojková každý rok myslí na naše klienty a patří jí velké poděkování.
8. 1. 2021

 

Děkujeme školákům ze SCIOŠkoly za vánoční přání a obrázky pro naše klienty. Předání se ujal pan Přemek Danda, kterému tímto také moc děkujeme.
22. 12. 2020

 

Našim klientům byly doručeny nejrůznější zajímavé časopisy, jako dar od společnosti VLTAVA LABE MEDIA. Dar zprostředkovala a organizačně zajistila paní Hana Snohová projektová manažerka z Odboru médií a marketingu Magistrátu hlavního města Prahy. Darované časopisy jsme ihned roznesli a naši klienti jsou velmi potěšeni. Děkujeme!
22. 12. 2020

 

Děkujeme PS BOR za vlastnoručně pečené vánoční dobroty a za milé a veselé novoroční přání pro naše klienty Domova.
21. 12. 2020

 

Děkujeme Magistrátu hlavního města Prahy, odboru bezpečnosti za darování kosmetických přípravků, které nám byly doručeny do našeho Domova.
18. 12. 2020

 

Děkujeme předsedkyni Výboru pro sociální politiku MHMP Mgr. Evě Horákové za distribuci rouškolapek! V současné době jsou pro zaměstnance Domova respirátory nutností a většina z nich má již otlačené uši od gumiček. Rouškolap spojí gumičky za ušima a uši si tak mohou oddechnout.
2. 12. 2020

 

Děkujeme společnosti Swimsuit Czech, s.r.o. za dar 50 kusů šitých bavlněných roušek. Poděkování patří jednateli společnosti, panu Ing. Peterovi Podolinskému a paní Andree Podolinské, která se obětavě ujala organizačních věcí. Bavlněné roušky budou sloužit pro potřeby našim klientům.
23. 11. 2020

 

Děkujeme společnosti L´Oréal za darování 500 ks hydro alkoholických gelů v hodnotě 60.000 Kč pro klienty a zaměstnance Domova.
29. 9. 2020

 

Děkujeme společnosti Česká lékárna holding, a.s. za věcný dar 8 kusů drobných lékařských přístrojů, teploměrů a tonometrů.
2. 9. 2020

 

Děkujeme paní Čermákové Aleně z Prahy 4 za darované nové pánské oblečení. Určitě ho pro naše klienty využijeme!
22. 7. 2020

 

Děkujeme společnosti Hotel Olšanka, s.r.o. za dar 400 kg vyřazeného prádla. Poděkování hlavně patří řediteli, panu Ing. Martinu Gerstmanovi, který je naším dlouholetým příznivcem a také paní Vladimíře Marešové, provozní hotelu, která se aktivně ujala organizačních věcí. Vyřazené prádlo u nás najde využití pro jednorázovou potřebu.
15. 7. 2020

 

Děkujeme paní Evě Hájíčkové z Prahy 4 za dar vibrační masážní vaničky na dolní končetiny pro naše klienty. Využijeme ji především v rámci rehabilitační péče - vodoléčby. Také moc děkujeme za dar 20ks bavlněných ručníků, které využijeme při hygienické péči o klienty.
2. 7. 2020

 

Děkujeme českému vydavatelství Vltava Labe Media a.s., konkrétně paní Michaele Kozákové za dar pro naše klienty ve formě časopisů s různými tituly. Každý obdarovaný klient si přijde na své. Volný čas mohou nyní trávit například luštěním křížovek, nebo se gurmánsky inspirovat v časopise o vaření, dokonce nechybí ani časopis pro kutily. Další drobné dary ve formě skleněných hrnků s logem regionálního Deníku a CD s hudbou, využijeme do naší výherní hry Bingo, kterou klienti doslova zbožňují.
1. 7. 2020

 

Děkujeme společnosti GlaxoSmithKline Česká republika za dar 250 kusů vitamínů pro seniory. V této souvislosti děkujeme člence Zastupitelstva hlavního města Prahy Evě Horákové a její asistentce Tereze Kroužkové, které distribuci daru skvěle logisticky zorganizovaly. Ve skladovém areálu Říčany – Jazlovice se nás obětavě ujal pan Martin Dočkal ze společnosti Transco Bohemia s.r.o. Balení vitamínů nás trochu překvapilo, ale našli jsme řešení! Do papírových taštiček ještě něco přidáme a bude z toho krásná pozornost k Mikuláši.
18. 6. 2020

 

Děkujeme panu Janu Zenáhlíkovi z Prahy 4, za jeho dar televizoru Philips. Ve společných prostorách udělá všem velkou radost a vykouzlí úsměvy na rtech při sledování nějaké pěkné české komedie. Jsme za dar moc vděční, protože radosti a smíchu není nikdy dost.
18. 6. 2020

 

Děkujeme společnosti ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. za dar 126 kusů ochranných krémů Dr.MAX+ Dar je určen pro naše klienty kteří ošetření tímto kvalitním ochranným krémem jistě ocení. Dar dnes osobně doručil pan Mgr. Jakub Král, kterému za jeho obětavý přístup také děkujeme.
2. 6. 2020

 

Děkujeme společnosti Passerinvest Group, a.s., která pro naše klienty zajistila vystoupení manželů Havelkových, které se uskutečnilo pod okny na zahradě ve středu 13. 5. 2020. Koncert manažersky připravila paní Ing. Marika Duchoňová ze společnosti Passerinvest. V této souvislosti děkujeme vedoucí sociálního odboru Městské části Praha 4 paní Věře Rožkové, která komunikaci mezi námi a společností Passerinvest operativně zprostředkovala. Koncert zvedl náladu našim klientům a všem zaměstnancům, kteří byli ve službě.
4 .5. 2020

 

Děkujeme společnosti SAZKA, která nám, ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb České republiky, darovala ochranné obleky a 200 kusů ochranných rukavic. Darovanými věcmi jsme ihned doplnili naši výzbroj v boji proti nebezpečnému, lstivému a záludnému nepříteli. Již podruhé SAZCE velmi děkujeme. Všem příznivcům sázení a sportovním fanouškům posíláme pozdrav z Krče.
4. 5. 2020

 

Děkujeme všem členům Krizového štábu hlavního města Prahy a jeho předsedovi primátorovi Zdeňkovi Hřibovi za veliké množství potravinové pomoci a řadu výrobků drogistického zboží. Dar poslouží k vylepšení stravy pro naše klienty a drogistické zboží použijeme při poskytování péče. Dar k nám přivezli a obětavě vyložili Vladimír Cibulka a Adam Sedlák, zaměstnanci Správy služeb hlavního města Prahy. Běžně oba pánové pracují na odboru odtahů. Dnes však byli v jiné roli a všichni jsme je rádi viděli přijíždět.
27. 4. 2020

 

Děkujeme Nadaci Charty 77 za Tablet Huawei Mediapad, SIM kartu Vodafone s datovým tarifem 5GB na 3 + 9 měsíců a Blesk Premium licence, vše v počtu 2 kusů. Celková hodnota daru je 11.771 Kč. Dar nám byl poskytnut v rámci projektu "Tablet od srdce", který je společným projektem Philip Morris a.s., Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, z. s., Mall Group a.s., Vodafone Czech Republic a.s., Deníku BLESK a Nadace Charty 77. Dar je určen pro naše klienty ke  komunikaci s rodinnými příslušníky. Při obsluze zařízení poskytnou pomoc naši sociální pracovníci. Jedná se o skvělý projekt! Odloučení od blízkých je opravdu dlouhé.
27. 4. 2020

 

Děkujeme Nadaci BigBoard za věcný dar 400 kusů respirátorů NK95 a 60 kusů dezinfekce na ruce 250ml ve spreji, kterými doplníme naše zásoby. Doručení daru organizoval pan Zdeněk Strnad. V této souvislosti děkujeme člence Zastupitelstva hlavního města Prahy Evě Horákové, která dar operativně zprostředkovala.
23. 4. 2020

 

Děkujeme společnosti Essity Czech Republic s.r.o., za dar 15 kusů ochranných plastových štítů. Štíty byly vyrobeny na 3D tiskárně a my je otestujeme v ostrém provozu.
23. 4. 2020

 

Společnost DF Partner s.r.o., nám poskytla věcný dar 20 litrů dezinfekce Anti-COVID.  Děkujeme za doplnění bojových prostředků a posíláme pozdravy do sídla společnosti do obce Neubuz do Zlínského kraje.
21. 4. 2020

 

Děkujeme společnosti NextForce, a.s. nám předala věcný dar v hodnotě 6 731 Kč. Ve prospěch našich klientů jsme přijali produkty společnosti krém na ruce Uxitol10 Silkhand, balzám na paty Uxitol25 Softwalk, hygienický gel na ruce ZITENAX a další přípravky, jejichž vzorky jsme v balíčku nalezli. Všechno použijeme při péči o pleť našich klientů. Dárek nás potěšil a jistě potěší také naše klienty. Posíláme pozdrav a poděkování výkonnému řediteli MVDr. Zdeňkovi Vičíkovi a obchodní zástupkyni Mgr. Aleně Nováčkové.
21.4.2020

 

Děkujeme Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra České republiky, za věcný dar 400 kusů ústních roušek, to jsou ty blankytně modré, kterými doplníme naše bojové zásoby ochranných pomůcek a přejeme také Vám na Vinohradskou a do všech poboček, vydržte!
21. 4. 2020

 

Děkujeme dobrovolníkům z Oblastního spolku Českého červeného kříže Praha 1
Tomáši Knoblochovi, Josefíně Knoblochové, Elišce Sýkorové a Ondřeji Schmidtovi, za koncert na zahradě, který dnes uspořádali pro naše klienty a zaměstnance. Abychom dodrželi podmínky opatření v boji proti koronaviru, tak jsme sledovali koncert z balkonů. Někteří vyšli až na terasu a na zahradu a při dodržení dostatečných odstupů koncert poslouchali. Zahradou plynuly krásné tóny, které každého kdo naslouchal, určitě potěšily.
17. 4. 2020

 

Vězeňská služba České republiky, konkrétně nás oslovil vrchní inspektor ppor. Rudolf Říha, darovala našim klientů 69 látkových roušek. Roušek máme sice dost, ale také se musí pravidelně obměňovat, takže každá zásoba se hodí.
17. 4. 2020

 

Již podruhé děkujeme Českému červenému kříži, za ochranné pomůcky. Dnes nám přivezli 50 respirátorů, kterými jsme doplnili naší zbrojnici. Kdyby tak bylo, že bychom je nikdy nepotřebovali, to by bylo! Ale zatím musíme bojovat a daří se nám. Hlásíme, všichni v pořádku, klienti i zaměstnanci.
16. 4. 2020

 

Děkujeme paní Aleně Buňatové, která našim klientům darovala půl velkého pytle vlny na pletení. Aktuálně máme všechny společné aktivity zrušeny, snažíme se tedy zajistit klientům zábavu na jejich pokojích. Jelikož mnoho našich klientek rádo plete, jistě vlna najde své uplatnění. Paní Buňatová měla doma vlnu na pletení po své tchýni a sama ji nevyužije, z tohoto důvodu se rozhodla ji darovat do domova pro seniory.
15. 4. 2020

 

Děkujeme společnosti SAZKA, která nám, prostřednictvím Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, darovala 30litrů dezinfekčního roztoku, dále respirátory, ochranné štíty a čokoládové sušenky Nestlé. Dezinfekce, respirátory a ochranné štíty doplní náš arzenál v boji proti zrádnému nepříteli. Sušenky Nestlé rozdělíme dětem našich zaměstnankyň v improvizované dětské skupině, kterou provozujeme v Domečku. Ještě jednou SAZCE děkujeme a posíláme jí a všem příznivcům sázení pozdrav z Krče.
15. 4. 2020

 

Děkujeme Nadačnímu fondu Ivany Zemanové, za nádherný dar plný vitamínových a výživových prostředků. Namícháme z nich posilující a vyživující nápoje, aby všem přibylo sil v boji proti zákeřnému a záludnému nepříteli. Zdravíme a posíláme poděkování z podhradí na Hrad. Držte se tam všichni!
14. 4. 2020

 

Českému červenému kříži, děkujeme za noviny, knihy a velikonoční čokoládové figurky. Knihy a noviny byly ponechány na společných prostorách k využití pro klienty a k rozebrání. Čokoládové figurky byly spravedlivě rozděleny mezi službu konající zaměstnankyně. Na přilepšenou pro klienty, jsme na Velikonoční pondělí připravili balíček, ve kterém každý našel pletenou kynutou pomlázku z Hořovic, plněné trubičky a perníkové vajíčko.
12. 4. 2020

 

Děkujeme společnosti Tchibo Praha s.r.o., za kávovar Cafissimo mini ke kterému jsme dostali 1000 kapslí nejrůznějších dobroučkých káviček. S takovým dárkem vydržíme a nad virem zvítězíme! Nejvíce děkují zejména děvčata z noční směny, kterým dobrá kávička pomůže zahnat únavu.
8. 4. 2020

 

Děkujeme akciové společnosti 1. Aromaterapeutická KH, která nám zaslala balík plný balzámů INTIMISS a SENSISHEA na podrážděnou pleť a také mycí oleje na ruce DESINFI, které nevysušují pleť. K tomu přidala krémy na ruce MYRHEA pro extrémně namáhanou pokožku rukou s obsahem hojivé třezalky. Dárek udělal ohromnou radost našim sestřičkám a pečovatelkám, které mají z trvalého nošení roušky podrážděnou pleť, některým se dokonce dělá vyrážka na obličeji. Dalším problémem, který je, díky pomoci společnosti 1. Aromaterapeutická KH minulostí, je vysušená pleť na rukou způsobená častým používáním desinfekce. Posíláme poděkování do Stříbra, sídla společnosti a také do Heřmanova Městce, kde sídlí marketingové oddělení.
3.4.2020

 

Děkujeme paní Ing. Zdeňce Knězů, Mgr. Dagmar Spívalové, Zdeňce Bláhové, Marii Amblerové, Barboře Mahdianové a dalším nejmenovaným dárcům, kteří našim zaměstnancům a klientům věnovali textilní roušky. Děkujeme za Vaši podporu!
2.4.2020

 

Děkujeme zaměstnancům Plechárny Černý Most – volnočasové centrum, za darované textilní roušky pro naše zaměstnance a klienty.
2. 4. 2020

 

Děkujeme Šárce Ivaně Hrubešové a Tereze Fröhlichové, za poskytnutý dar ve formě obličejových roušek z bavlny pro naše zaměstnance a klienty.
1. 4. 2020

 

Děkujeme poslanci PČR a členovi ZHMP Patriku Nacherovi, který dnes dovezl 300 kusů lékařských jednorázových roušek.  Patrik Nacher u nás v lepších časech přednáší a radí našim pracovnicím ve věcech finanční gramotnosti. Také převzal záštitu nad každoroční akcí Běh zahradou Domova pro seniory Krč. Patrik Nacher ale přivezl ještě něco, obrovský kus dobré nálady.
1. 4. 2020

 

Děkujeme Petře Pavlíkové a Jiřímu Ullmanovi, kteří nám dnes darovali 50 kusů roušek vyrobených z bavlny a ošetřených speciální technologií SILVERPLUS® obsahující částice stříbra. Stříbrná past – mikrobům hráz! Děkujeme a držte nám palce.
28. 3. 2020


Děkujeme všem občanům a dárcům, kteří se aktivně zapojili do šití roušek, potlesk za Vaší pomoc patří i Vám!
28. 3. 2020

 

Děkujeme Věře Wimmer ze Lhotky, Hai Do – Thi z Libuše, Martině Matějkové z Libuše, Ladislavě Ondrouchové z Písnice, Slavomíře Fiedlerové z Písnice, Jarmile Koukalové z Písnice, Petře Mikulecké Hermanové z Písnice a Ivaně Koutné z Libuše, které společně a nerozdílně ušili a darovali roušky pro naše klienty a naše zaměstnance. Stejně jako oni, i my si přejeme, aby nám roušky dobře sloužily a abychom byli všichni zdraví. Zatím to vychází!
28. 3. 2020

 

Děkujeme starostovi Městské části Praha Libuš Jiřímu Koubkovi a Jitce Zykánové zastupitelce Městské části Praha 4 a hlavně všem v Libuši, kteří ušili a darovali roušky pro naše klienty a zaměstnance. Určitě je využijeme! Děkujeme, držíme se také díky Vaší podpoře.
27. 3. 2020

 

Děkujeme Základní škole v Praze 4 Na Planině za dar 150 kg brambor. Děti do školy ještě nějaký čas nepůjdou a brambory by přišly nazmar. V této souvislosti děkujeme člence Zastupitelstva hlavního města Prahy Evě Horákové, která dar operativně zprostředkovala. Za peníze, které jsme ušetřili na kalkulaci stravovací jednotky, zakoupíme ovoce a zeleninu a vylepšíme oběd pro naše klienty.
27. 3. 2020

 

Děkujeme Nadaci J&T za dar 500 kusů obličejových roušek pro naše zaměstnance ve službě v období krizových opatření v souvislosti s výskytem koronaviru na území České republiky. Tento dar nám udělal obrovskou radost a zvedl náladu všem ve službě.
25. 3. 2020 

 

Děkujeme Vietnamsko – českému golfovému klubu za darované roušky a množství drogistického zboží v celkové hodnotě 32.544 Kč ve prospěch našich klientů v období krizových opatření v souvislosti s výskytem koronaviru na území České republiky. Hygienické pomůcky postupně využijeme při koupání a další péči o naše klienty.
24.3.2020

 

Děkujeme Národnímu divadlu za krásné kalendáře, které již zdobí společné prostory Domova.
28.1.2019

 

Děkujeme za věcný dar od kolektivu zaměstnanců společnosti DHL. Masti, krémy a další věci jsme rozdělili na jednotlivé stanice a staniční sestry zajistí, aby se dostaly potřebným klientům.
20.12.2018

 

Děkujeme společnosti Stora Enso ČR a Nadaci dřevo pro život za dar dvou krásných dřevěných laviček, které jsme převzali na Dni Dřevorádů, který se konal v neděli 16. 9. 2018 v Michelském lese. Lavičky pod dohledem pana Ondřeje Kovačky smontovaly děti z Prahy 4. To bude posezení. Bylo to krásné odpoledne, díky za něj Dřevorádi, jen tak dál!
16.9.2018